Pradžia > Naujienos > Vilniaus universitetas kviečia studijuoti magistrantūros studijose

Vilniaus universitetas kviečia studijuoti magistrantūros studijose

Mieli Vilniaus universiteto alumnai ir alumnės,

Vasara – ne tik poilsio, bet ir apsisprendimų, iššūkių bei naujų galimybių metas. Vilniaus universitetas siūlo didelį spektrą studijų, kurios atitiks jūsų profesinius siekius bei vertybes. Gilinkite ir plėskite profesines žinias savo universitete
Šiuo metu Vilniaus universitete vyksta priėmimas į magistrantūros studijas, kuris tęsis iki rugpjūčio 24 d. Prašymai teikiami VU informacinėje sistemoje.

VU Teisės fakultete galima studijuoti lietuvių kalba Baudžiamąją justiciją ir anglų kalba Tarptautinę ir Europos teisę.

Kviečiame labai rimtai pasvarstyti studijuoti magistrantūros studijų programą. Vis dar turime laisvų valstybės finansuojamų vietų.

Jeigu nėra aišku, ar pavyks suderinti studijas su darbu, ar studijos gali būti sudaromos pagal individualų planą, kviečiame užduoti šiuos ir kitus klausimus bei sužinoti apie visas galimybes Vilniaus universitete iš Priėmimo vadovo Artūro Šalčio.

Nuoroda į renginio registraciją: https://www.vu.lt/kviecia-vu/konsultacijos-stojantiesiems

Būkite tikri – jūs jau esate mūsų bendruomenės dalis ir mes visada džiaugiamės bei laukiame jūsų grįžtant į Vilniaus universitetą!