Pradžia > Naujienos > Vilniaus universitete prasidėjo žydų teisės vasaros mokykla

Vilniaus universitete prasidėjo žydų teisės vasaros mokykla

Šiandien Lietuvos ambasados Izraelyje ir VU Teisės fakulteto iniciatyva Vilniaus universitete prasidėjo žydų teisės vasaros mokykla „7th Historical Jewish Law Moot Court – The Rabbinic Tribunal of Vilnius“. Šio renginio dalyvius pasveikino VU Teisės fakulteto prodekanė studijoms doc. dr. Vigita Vėbraitė.

Ši mokykla tęsis 9 dienas, kurių metu vyks paskaitos, ginčo inscezinacija ir galutinis renginys LR Konstituciniame Teisme. Rytoj studentams paskaitą apie Lietuvos teisę skaitys doc. dr. V. Vėbraitė. Renginyje dalyvauja Nepaprastoji ir įgaliotoji Izraelio valstybės ambasadorė Hadas Wittenberg Silverstein bei teisės fakultetų studentai ir dėstytojai iš Jeruzalės Hebrajų universiteto, Vienos universiteto, Tel Avivo universiteto ir Niujorko Cardozo teisės mokyklos.

Žydų teisės vasaros mokykla įprastai kiekvienais metais vyksta kitoje valstybėje, turinčioje ryšių su žydų kultūra. Pernai renginys vyko Čekijos sostinėje Prahoje.