Pradžia > Naujienos > VU studentai kviečiami dalyvauti tarpdiscipliniame konkurse

VU studentai kviečiami dalyvauti tarpdiscipliniame konkurse

VU Teisės fakultetas kviečia tarpdisciplinines studentų komandas dalyvauti konkurse, kuriame turėsite galimybę kartu spręsti realias Lietuvos bei akademinės bendruomenės problemas, užmegzti naujas pažintis, ugdyti komandinio darbo įgūdžius, o, sėkmės atveju, gauti piniginį prizą.

Per likusį semestrą bei vasaros atostogų metu komandoms siūlome pabandyti rasti atsakymus į vieną iš dviejų probleminių klausimų:

• Kaip paskatinti visuomenės aktyvumą rinkimuose?
  • Kaip Universitetui gali būti naudingas dirbtinis intelektas?

Galutinis rezultatas:

• Projektas, pateiktas rašto darbo pavidalu, kuriame būtų išdėstyti aiškūs siūlymai išspręsti vienai iš dviejų pateiktų problemų. Dali rezultato gali būti pateikiama ir kita forma (pvz. vaizdinė medžiaga, programiniai sprendimai ir pan.)

Prizai komandoms, pateikusioms geriausius vieno iš dviejų probleminių klausimų sprendimus:

• I vieta: 3000 eurų komandai;
  • II vieta: 1500 eurų komandai;
  • III vieta: 1000 eurų komandai.

Komandų registracija vyksta iki gegužės 5 d. Gegužę, birželį ir rugsėjį vyks veiklos, skirtos pasiruošti spręsti minėtas problemas.

Išsamią informaciją apie reikalavimus komandoms, išsamesnį problemų aprašymą ir kitą informaciją rasite šiame dokumente.

Kilus klausimams kreiptis el. paštu: simonas.granskas@cr.vu.lt