Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakulteto studentai galės pretenduoti į „Sorainen“ steigiamą stipendiją

VU Teisės fakultetui bendradarbiaujant su advokatų kontora „Sorainen“, studentai turės galimybę pretenduoti į 2000 Eur stipendiją. Ši stipendija skirta paskatinti VU Teisės fakulteto studentus dalyvauti studijų užsienyje mainuose pagal Erasmus+ programą arba tarptautines dvišales sutartis.

Stipendijos konkurse galės dalyvauti vientisųjų studijų programos „Teisė“ studentai, studijuojantys vientisųjų studijų programos „Teisė“ 6 arba 8 semestre, kurie 7 arba 9 semestro metu dalyvauja studijų užsienyje mainuose. Studentai turės pateikti (siųsti el. paštu jurgita.mickeviciute@tf.vu.lt):

• prašymą skirti stipendiją;
  • motyvacinį laišką;

Sprendimą, kam atiteks stipendija, priims komisija sudaryta iš dviejų „Sorainen“ atstovų, vieno Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Teisės fakultete atstovo ir dviejų Fakulteto atstovų.

Daugiau išsamios informacijos apie stipendijos skyrimo tvarką čia.