Pradžia > Naujienos > VU Teisės klinikos savanoriams įteiktos VU TF Alumni draugijos stipendijos

VU Teisės klinikos savanoriams įteiktos VU TF Alumni draugijos stipendijos

Balandžio 9 d. Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakulteto Alumni draugija tradiciškai įteikė skatinamąsias stipendijas VU Teisės klinikos savanoriams. Už svarų indėlį padedant gyventojams įgyvendinti ir ginti savo teises apdovanoti Julija Miliun, Justė Stonkutė, Mantė Makutytė ir David Gurvič.

Stipendijų gavėjus pasveikino VU Teisės fakulteto Alumni draugijos valdybos pirmininkė Aušra Jolanta Pliaugienė ir valdybos narė doc. dr. Vigita Vėbraitė.

„VU TF Alumni draugijos nariai džiaugiasi galėdami prisidėti prie Teisės klinikos veiklos tiek savo konsultacijomis, tiek ir finansiškai, nes supranta, praktikos svarbą įvairiose srityse dar teisės studijų laikotarpiu“, – VU Teisės fakulteto Alumni draugijos vardu pažymėjo V. Vėbraitė.

„Dėkojame VU TF Alumni draugijai bei jos nariams už ilgametį palaikymą ir geranorišką bendradarbiavimą. Draugijos parama yra ypač svarbi jau dvidešimtmetį skaičiuojančios VU Teisės klinikos veiklai, o studentams tai – malonus jų darbo įvertinimas bei stiprus stimulas tolesniems siekiams“, – teigė VU Teisės klinikos direktorius Laurynas Totoraitis.

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugija – Vilniaus universiteto Teisės fakulteto auklėtinių asociacija, vykdanti švietėjiškus, profesinių gebėjimų tobulinimo, mokslo ir studijų plėtros projektus, teikianti finansinę paramą Vilniaus universiteto Teisės klinikai.

Prieš 20 metų VU Teisės kliniką įsteigė ir ją globoja Vilniaus universitetas, advokatų kontora „Ellex Valiunas“ bei Vilniaus universiteto Studentų atstovybė. Dėkojame organizacijos globėjams „Lewben Group“ ir „Serenus“, mecenatams „Vilniaus prekyba“, „Telia“, „Strategic Staffing Solutions International“ ir „Orlen Lietuva“ bei kitiems rėmėjams už finansinę paramą prisidedant prie organizacijos gyvavimo.