Pradžia > Naujienos > VU TF absolventų dėmesiui

VU TF absolventų dėmesiui

Gerbiami absolventai,

atsižvelgiant į Covid-19 atmainos rizikas, diplomų teikimo ceremonija šį semestrą nevyks. Diplomus ir jų priedėlius planuojama siųsti absolventams registruotu paštu. Absolventai privalo VUSIS užpildyti e-prašymus dėl diplomo siuntimo paštu.

Kadangi pavasario semestre planuojama gyva diplomų teikimo ceremonija (numatoma data – birželio 29 d.), prašome iki sausio 17 d., parašyti, ar norėtumėte, kad diplomas jums būtų ne siunčiamas paštu, o įteiktas birželį iškilmingos ceremonijos metu (prašome rašyti tik tuos, kurie šito norėtų).

Bet kokiu atveju, visiems absolventams iki sausio 26 d. el. paštu bus nusiųsti nuskenuoti diplomai ir jų priedėliai.

Dėl atsiskaitymo su VU padaliniais: tiesiogiai kreipkitės į padalinius, kuriems esate skolingi (atsiskaitymo būseną galite pasitikrinti VUSIS Studijos -> Studentų atsiskaitymas su universitetu). Atsiskaityti su dekanatu nereikia.