Pradžia > Naujienos > VU TF Alumni draugija įteikė stipendijas VU Teisės klinikos savanoriams

VU TF Alumni draugija įteikė stipendijas VU Teisės klinikos savanoriams

AUTORIUS: VU Teisės klinika

Rugpjūčio 30 d. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) Alumni draugijos atstovai iškilmingai įteikė skatinamąsias stipendijas VU Teisės klinikos savanoriams. Už svarų indėlį padedant gyventojams įgyvendinti ir ginti savo teises šiemet apdovanoti du programos dalyviai – Michal Petkevič ir Zbigniev Podvorski.

Stipendijų gavėjus pasveikino VU Teisės fakulteto Alumni draugijos valdybos nariai p. Virginijus Adutavičius ir doc. dr. Vigita Vėbraitė.

„Pagrindinis stipendijos tikslas – paskatinti Teisės klinikoje savanoriaujančius studentus nuolat siekti veiklos kokybės ir iš šios unikalios patirties pasisemti kiek įmanoma daugiau. Tai, ką darote, yra iš tiesų prasminga, tad tikimės, jog šia savo iniciatyva tai dar sykį priminėme“, – sakė VU Teisės fakulteto Alumni draugijos valdybos pirmininkas V. Adutavičius.

„VU TF Alumni draugija ir jos nariai ilgus metus visokeriopai palaiko Teisės kliniką. Ši parama yra labai svarbi ir už tai nuoširdžiai dėkojame. Džiaugiamės, jog šiemet Alumni draugija įsteigė stipendijų Teisės klinikos savanoriams fondą. Studentams tai – malonus jų darbo įvertinimas ir garbė. Tikimės, kad gražus VU Teisės fakulteto Alumni draugijos pavyzdys užkrės ir kitus“, – dėkojo VU Teisės klinikos direktorius Laurynas Totoraitis.

VU Teisės fakulteto Alumni draugija – Vilniaus universiteto Teisės fakulteto auklėtinių asociacija, vykdanti švietėjiškus, profesinių gebėjimų tobulinimo, mokslo ir studijų plėtros projektus, teikianti finansinę paramą Vilniaus universiteto Teisės klinikai.

Prieš 19 metų Teisės kliniką įsteigė ir ją globoja Vilniaus universitetas, advokatų kontora „Ellex Valiunas“ bei Vilniaus universiteto Studentų atstovybė. Dėkojame organizacijos globėjams „Lewben Group“ ir „Serenus“, mecenatams „Vilniaus prekyba“, „Telia“, „Strategic Staffing Solutions International“ ir „Orlen Lietuva“ bei kitiems rėmėjams už finansinę paramą prisidedant prie organizacijos gyvavimo.