Pradžia > Naujienos > Vyks rinkimai Į VU TF Tarybos nario vietą

Vyks rinkimai Į VU TF Tarybos nario vietą

VU TF rinkimų komisija informuoja, kad atsilaisvinus vienai VU TF Tarybos nario vietai, skelbiami rinkimai į išėjusio tarybos nario vietą.

Rinkimai organizuojami, vadovaujantis Vilniaus Universiteto Statutu (atnaujinta 2014 m. gegužės 6 d. įstatymo Nr. XII-862 redakcija), 2014 m. gruodžio 16 d. Nr. S-2014-11-2 Vilniaus Universiteto Senato nutarimu dėl Vilniaus Universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašo patvirtinimo bei Vilniaus universiteto Senato 2016 m. gegužės 24 d. nutarimu Nr. S-2016-6-3 patvirtintais Vilniaus Universiteto Teisės Fakulteto Nuostatais.

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, remiantis minėtais teisės aktais, bus renkamas vienas VU TF Tarybos narys, atitinkantis VU TF Nuostatų 16.1 punkto reikalavimus, o būtent, bus renkama(s) fakultete dirbanti(s) Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkanti(s) profesorius (-ė) ir (ar) vyriausiasis (-ioji) mokslo darbuotojas (-a). Tarybos narys renkamas terminui iki šiuo metu savo funkcijas atliekančios Tarybos, išrinktos 2019 m., kadencijos pabaigos (Taryba – kolegialus Fakulteto savivaldos organas, sudaromas 4 metams).

VU TF Tarybos nario tiesioginiai rinkimai vyks 2021 m. gruodžio 8 d. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto 303 kabinete nuo 9 iki 17 valandos. Išankstinis balsavimas vyks 2021 m. gruodžio 1-7 d., bet kuriam iš Padalinio rinkimų komisijos narių užklijuotame voke pateikiant iš anksto rinkėjo užpildytą balsavimo biuletenį. Vokus su iš anksto pateiktais balsavimo biuleteniais fakulteto rinkimų komisija atplėšia, kai skaičiuoja rinkimų metu metus gautus balsus. Iš anksto balsavusių rinkėjų balsai pridedami prie bendro balsų skaičiaus. Balsavimo biuletenis rinkėjui išduodamas rinkimų komisijos nario pasirašytinai.

Šiuo metu vyksta kandidatų į Tarybos narius kėlimo etapas. Kandidatai į Tarybą gali būti keliami iki 2021 m. lapkričio 30 d. imtinai.

Teisę kelti kandidatus į Vilniaus universiteto Teisės fakulteto tarybą ir teisę būti išrinktiems turi Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys Fakulteto mokslo darbuotojai ir dėstytojai – dėstytojai dirbantys Universitete pagal neterminuotas darbo sutartis bei dėstytojai dirbantys nepertraukiamai Universitete ne trumpiau kaip 3 metus pagal terminuotas darbo sutartis. Balsavimo teisę turinčių fakulteto rinkėjų sąrašai skelbiami fakulteto tinklapyje ir juos rinkėjai gali pasitikslinti katedrose ir dekanate.

Rinkėjų grupė gali siūlyti savo kandidatus, užpildžius šią formą ir gavę kandidato sutikimą. Rinkimo teisę turintis asmuo gali išsikelti savo kandidatūrą pats, užpildęs šią formą. Užpildytas formas reikia pateikti VU TF rinkimų komisijai iki 2021 m. lapkričio 30 d. imtinai.