Pradžia > Naujienos > Vyksta priėmimas į teisės studijas Vilniaus universitete

Vyksta priėmimas į teisės studijas Vilniaus universitete

Vientisosios studijos VU Teisės fakultete

Kviečiame studijuoti teisę vientisųjų dieninių arba vientisųjų sesijinių (Teisė MAN) studijų programoje. Vientisosios sesijinės studijos studentų patogumui derinamos nuotoliu ir “gyvai“ auditorijoje.

Papildomas priėmimas vyksta nuo rugpjūčio 7 iki 10 d. LAMA BPO sistemoje.

Daugiau apie vientisųjų dieninių studijų programą.

Daugiau apie vientisųjų sesijinių (Teisė MAN) studijų programą.

Stojantieji į vientisąsias studijas gali pretenduoti į 450-mečio stipendiją, daugiau informacijos.

Magistro studijos VU Teisės fakultete

Taip pat kviečiame studijuoti magistrantūros studijų programose VU Teisės fakultete.  Galite rinktis iš šių  studijų programų: „Baudžiamoji justicija“ (lietuvių k.) ir „Tarptautinė ir Europos teisė“ (anglų k.). Pastarojoje magistrantūros programoje galite rinktis iš trijų studijų krypčių: 1. Technologijų teisė; 2. Tarptautinė teisė ir žmogaus teisės; 3. Verslo teisė.

Plačiau apie magistro studijų programas.

Prašymų stoti į magistrantūros studijų programas teikimas vyksta per VU Informacinę sistemą

Prašymų stoti į magistrantūros studijų programas teikimas vyksta nuo 2023 m. liepos 10 d. 15 val. iki 2023 m. rugpjūčio 25 d. 24 val. Jeigu išsilavinimas įgytas užsienyje, išsilavinimo dokumentų elektronines kopijas reikia pateikti iki rugpjūčio 22 d. 12:00 val.

Kitos studijos

Taip pat vyksta priėmimas į papildomąsias studijas VU Teisės fakultete. Plačiau apie jas čia.

Šiuo metu vyksta priėmimas į kitas su teises susijusias studijų programas:

• Šiaulių akademijos ir Teisės fakulteto bendrą programą „Viešasis administravimas“. Plačiau apie programą čia.
  • VU Ekonomikos fakulteto kartu su Teisės fakultetu vykdomą bakalauro studijų programą „Verslas ir teisė“. Plačiau apie programą čia.