Pradžia > Praktika, darbas > Advokatų kontora „JUSTICION“ siūlo atlikti savanorišką praktiką

Advokatų kontora „JUSTICION“ siūlo atlikti savanorišką praktiką

Skelbimas patalpintas 2023.04.13.

Advokatų kontora „JUSTICION“ ieško studento (-ės) savanoriškai praktikai atlikti (su galimybe įsidarbinti).

Praktikos pobūdis:

Teisinio pobūdžio veikla advokatų kontoroje www.justicion.lt (prašymų, paklausimų, atsakymų, sutarčių rengimas, teismų praktikos paieška, procesinių ir kitų juridinę reikšmę turinčių dokumentų projektų rengimas bei pagalba kontoros advokatams).

Reikalavimai:

• Atsakingumas, atidumas detalėms;
  • Puikūs bendravimo, laiko planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas nuosekliai ir logiškai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
  • Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Praktikos atlikimo laikas, būdas ir kitos praktikos sąlygos derinamos individualiai.

Laukiame CV iš nustatytus reikalavimus atitinkančių studentų. CV prašome siųsti elektroniniu paštu: info@justicion.lt su nuoroda „Praktika“ iki 2023 m. balandžio 30 d. Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.