Pradžia > Praktika, darbas > Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos vadovo (-ės) pareigos

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos vadovo (-ės) pareigos

Teisingumo ministerija primena, kad liko kelios dienos kandidatuoti į Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos (VGTPT) vadovės / vadovo pareigas. Iki kovo 22 d. (imtinai) reikiamus dokumentus galima pateikti per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS).

„Tai reikšmingas ir prasmingas darbas siekiant teisingumo sistemos tinkamo funkcionavimo. Tikimės, kad būsite lyderis, siekiantis inovatyvių ir pažangių sprendimų optimizuojant įstaigos veiklą, užtikrinant konstruktyvų bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, sugebėsite greitai reaguoti ir spręsti kylančius iššūkius bei konfliktines situacijas ir sieksite, kad įstaiga taptų sektinu pavyzdžiu“, – sako teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska.

Pretendentams keliami tikslai ir uždaviniai:

• koordinuoti ir užtikrinti valstybės garantuojamos teisinės pagalbos (VGTP) teikimą;

• užtikrinti mediacijos vykdymą;

• dalyvauti įgyvendinant valstybės politiką smurtiniais nusikaltimais padarytos žalos kompensavimo srityje;

• teikti asmenims kokybiškas paslaugas;

• užtikrinti palankesnes tarpvalstybinio išlaikymo išmokų išieškojimo sąlygas;

• administruoti psichologų sąrašą.

Numatytos šios įstaigos veiklos prioritetinės kryptys:

VGTP veiksmingumas, efektyvus privalomosios mediacijos vykdymo organizavimas ir sutarčių dėl privalomosios mediacijos paslaugų teikimo vykdymo kontrolė, efektyvus nusikaltimų aukoms padarytos žalos kompensavimo sistemos administravimas ir veiksminga įmokų į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą kontrolė.

Reikalavimai pretendentams:

• nepriekaištinga reputacija;

• aukštasis universitetinis išsilavinimas (magistro kvalifikacinis laipsnis arba baigus vientisąsias studijas įgytas magistro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;

• vadovaujamo darbo patirtis (trukmė: 3 metai);

• užsienio kalba (anglų kalbos mokėjimas B2 lygiu).

Vadybinės ir lyderystės kompetencijos:

• strateginis požiūris;

• veiklos valdymas;

• lyderystė.

Bendrosios kompetencijos:

• vertės visuomenei kūrimas;

• patikimumas ir atsakingumas;

• organizuotumas;

• analizė ir pagrindimas;

• komunikacija.

Platesnę informaciją apie konkursą rasite čia.

Pasikonsultuoti galima su Alma Markevičiene, Viešojo valdymo agentūros Vadovų karjeros valdymo skyriaus patarėja, el. p.: alma.markeviciene@vva.gov.lt, tel. +370 672 89741.