Pradžia > Praktika, darbas > Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė Ženevoje

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė Ženevoje

Skelbimas patalpintas 2021 m. gruodžio 18 d.

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė Ženevoje kviečia Lietuvos arba užsienio aukštųjų mokyklų studentus ir absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki praktikos atstovybėje pradžios (Lietuvos Respublikos piliečius), pasižyminčius gerais darbo organizavimo įgūdžiais, analitiniu mąstymu, iniciatyvumu, labai gerai mokančius anglų kalbą, atlikti praktiką atstovybėje. Prancūzų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Studentai ir stažuotojai turės galimybę praktikos metu pagilinti bendrąsias žinias apie Jungtinių Tautų institucijas, Pasaulio prekybos organizaciją ir kitas tarptautines organizacijas, jų veiklą ir funkcijas; surinkti papildomos informacijos rašomiems bakalauro ar magistro darbams; įgyti praktinių žinių ir įgūdžių, kurių reikia darbui Lietuvos Respublikos diplomatinėje ir valstybės tarnyboje. Įprastai studentui arba stažuotojui pavedamos labai įvairios funkcijos: dalyvavimas (stebėtojo teisėmis) posėdžiuose, konferencijose, seminaruose, pagalba aukšto lygio vizitų metu, atmintinių rašymas, administracinė – techninė pagalba atstovybės darbuotojams. COVID-19 viruso sukeltos pandemijos metu yra galimybė praktiką atlikti nuotoliniu būdu, kadangi posėdžiai tarptautinėse organizacijose vyksta virtualiai.

Praktikantai ypač laukiami 2022 metų vasario – liepos, rugsėjo – gruodžio mėnesiais, kuomet turėtų galimybę pagilinti žinias žmogaus teisių srityje.

Praktikos metu studentai ir absolventai neįdarbinami, jiems nėra mokamas darbo užmokestis. Taip pat nėra apmokamos su praktikos atstovybėje atlikimu susijusios transporto, apgyvendinimo, pragyvenimo, gyvybės, sveikatos, civilinės atsakomybės ir kitokio draudimo išlaidos.

Jei susidomėjote galimybe atlikti praktiką, prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką el. p. jone.semaite-deksniene@urm.lt.

Atkreipiame dėmesį, kad Klausimyno, skirto asmenims, kurie pretenduoja atlikti praktiką Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje, konsulinėje įstaigoje, atstovybėje prie tarptautinių organizacijų vertinimas užtrunka iki dviejų mėnesių. Visą Praktikos ir stažuočių atlikimo Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse, konsulinėse įstaigose ir atstovybėse prie tarptautinių organizacijų tvarkos aprašą rasite čia.

Bendrai informacijai gauti prašome skambinti tel: + 41 22 748 2484.