Pradžia > Praktika, darbas > Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija kviečia paskutinių kursų studentus atlikti praktiką

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija kviečia atlikti praktiką įvairių studijų krypčių paskutinių kursų studentams.

Seimo kanceliarijos paskirtis – padėti Lietuvos Respublikos Seimui įgyvendinti jo funkcijas ir užtikrinti Seimo veiklą.

Praktikos metu Seimo kanceliarijos praktikantas dirbs ir išbandys užduotis įvairiose darbo srityse. Seimo kanceliarija suteikia praktikantams galimybę dalyvauti Seimo kanceliarijos padalinių veikloje, „pasimatuoti“ darbą atliekant viešojo sektoriaus funkcijas bei stebėti valstybei ir jos piliečiams svarbių sprendimų priėmimo procesus.

Siekdami kuo geriau atliepti studentų lūkesčius, siunčiame apibendrintą praktikos poreikio lentelę.

Maloniai prašome pasidalinti šiuo poreikiu su Jūsų įstaigos studentais.

Dėl konkrečių studentų praktikos atlikimo organizavimo maloniai prašome kreiptis į Seimo kanceliarijos Personalo skyriaus patarėją Laurą Gervę, el. paštu laura.gerve@lrs.lt  , tel. +370 5 239 6007

.Daugiau informacijos apie praktikos galimybes.