Pradžia > Praktika, darbas > Papildoma atranka praktikai į VU Teisės kliniką

Papildoma atranka praktikai į VU Teisės kliniką

Apie atranką

Du kartus per metus Vilniaus universiteto Teisės klinika kviečia III–V kurso Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentus prisijungti prie komandos ir 6 mėnesiams dalyvauti unikaliame inkubatoriuje. Atranką sudaro trys etapai: registracija, uždavinių sprendimas ir motyvacinis pokalbis.

Studentų atranka vyksta vasario ir rugpjūčio mėnesiais. Norėdami dalyvauti, jau dabar galite užpildyti registracijos anketą.

Kodėl verta prisijungti?

• Unikalus inkubatorius, skirtas teisės studentų profesinių gebėjimų tobulinimui.
  • Išskirtinė patirtis savarankiškai dirbant su teisiniais projektais, tiesioginis bendravimas su interesantais.
  • Praktika teisės klinikose ypač vertinama užsienio universitetų ir Europos Sąjungos institucijų.
  • Puikios karjeros perspektyvos: VU Teisės klinikos savanoriai įtraukiami į VU Teisės fakulteto darbdaviams rekomenduojamų profesionalų sąrašą bei tiesiogiai rekomenduojami globėjų tarybai ir mecenatams.
  • Išskirtiniai susitikimai su advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ advokatais.
  • Puiki vidaus atmosfera ir glaudi studentų, alumni bendruomenė.
  • Apmokama praktika – VU ir mecenatų stipendijos; partnerių dovanos.