Pradžia > Praktika, darbas > Praktika Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje

Praktika Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje

Kviečiame studentus atlikti praktiką Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje. Praktiką galima atlikti įvairiuose struktūriniuose padaliniuose, plačiau apie padalinius rasite čia.

Kiekvienam praktikantui yra paskiriamas praktikos vadovas, kuris supažindina su institucijos struktūra, padalinio veikla ir darbo specifika. Atliekant praktiką studentai išmoks atlikti kasdienius darbus, gaus įvairių praktinių užduočių, kurios leis turimas teorines žinias panaudoti praktikoje, o taip pat įgauti naujų žinių bei gebėjimų.

Prisijungus prie mūsų gausaus kolektyvo studentai galės mokytis iš profesionalių kolegų ir įgyti vertingos praktinės patirties!

Praktikai galime priimti tiek pagal trišalę sutartį, tiek savanoriškai praktikai.

Dėl praktikos galima kreiptis skelbime nurodytais kontaktais: el. paštu praktika@vilnius.lt, tel. Nr.  8 5 211 2512.