Pradžia > Praktika, darbas > Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos ieško 2 praktikantų (teisininkų)

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (toliau – Inspekcija), viena pažangiausių verslo priežiūros institucijų Lietuvoje, telkianti profesionalią teisininkų komandą, kviečia 2 teisės studentus (Vilniuje ir Kaune) atlikti praktiką.

Jeigu Tu:

· esi paskutinių kursų teisės studijų studentas;

· sieki pagilinti teorines žinias statybos ir teritorijų planavimo bei jų priežiūros srityse;

· mėgsti analizuoti praktines situacijas, domiesi teismų praktika;

· esi atidus ir gebi dirbti su dokumentais, informacijos paieška, jos sisteminimu;

· moki planuoti laiką;

· gali nuosekliai ir logiškai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;

· esi iniciatyvus, atsakingas;

· gali dirbti savarankiškai ir su kitais komandos nariais;

Inspekcija siūlo:

· įdomią praktiką, kuri padės įgyti / pagilinti teisės ir jos taikymo žinias;

· darbo vietą Vilniuje arba Kaune / nuotolinį darbą;

· profesionalų teisininkų kolektyvą.

Laukiame Tavęs!

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti iki 2024 m. kovo 31 d. el. pašto adresais: · dėl praktikos Vilniuje: s.narbutyte@vtpsi.lt · dėl praktikos Kaune: o.gruodiene@vtpsi.lt

El. pašto temoje nurodykite „Teisininkas-praktikantas“.