Pradžia > Praktika, darbas > Vilniaus komercinio arbitražo teismas ieško teisininko (-ės)

Vilniaus komercinio arbitražo teismas ieško teisininko (-ės)

Skelbimas patalpintas 2023.01.23.

Vilniaus komercinio arbitražo teismas – tai seniausia nuolatinė arbitražo institucija Lietuvoje, turinti ilgametę arbitražo procesų administravimo patirtį, propaguojanti verslo ginčų sprendimą alternatyviais būdais ir telkianti savo srities profesionalus.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos teisininką/ę.

Kasdieniame darbe tu būsi atsakingas/-a už:

• bylų administravimą, procesinių dokumentų, sutarčių, kitų teisinių ir vidaus dokumentų, jų pakeitimų rengimą; sprendimų formos peržiūrą;
  • konsultavimą arbitražo ir kitais alternatyvių ginčų sprendimo būdų klausimais;
  • konferencijų ir mokymų, posėdžių organizavimą;
  • priskirtų projektų vykdymą ir/ar priežiūrą, kitų deleguotų užduočių atlikimą.

Tikimės, kad Tu:

• esi įgijęs/-usi aukštąjį teisinį universitetinį išsilavinimą;
  • uri 1-2 metų teisinio darbo patirtį, gebi analizuoti ir teisiškai vertinti;
  • puikiai moki lietuvių kalbą, taisyklingai ir sklandžiai reiški mintis raštu ir žodžiu;
  • turi gerus anglų ir rusų kalbų žodžiu ir raštu įgūdžius (ne žemesniu nei B2 lygiu);
  • gebi prisiimti atsakomybę, atsakingai žiūri į darbą, klientus;
  • esi kruopštus, pastabus, savarankiškas, greita orientacija Tau nėra svetima;
  • gebi dirbi kompiuteriu, „nebijai“ naujų programų;
  • gebi efektyviai organizuoti, planuoti ir prioretizuoti savo darbus bei bendradarbiauti komandoje.

Mes siūlome:

• stabilų ir įdomų darbą institucijoje, kurioje įgysi gilesnių žinių komercinio arbitražo ir kitų alternatyvių ginčų sprendimo būdų, jų procesų administravimo srityje;
  • profesinio tobulėjimo galimybę;
  • galimybę semtis patirties iš patyrusių Lietuvos ir užsienio arbitrų;
  • draugišką atmosferą, kavą ir arbatą ofise;
  • biurą Vilniaus centre.

Darbo užmokestis 1500-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Darbo užmokestis priklauso nuo turimos profesinės patirties.

Jei susidomėjai, (1) gyvenimo aprašymą ir (2) motyvacinį laišką prašome siųsti iki 2023 m. sausio 31 d. el. paštu info@arbitrazas.lt, nurodant nuo kada būtum pasiruošęs/-usi pradėti darbą.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

*Pretendentas, teikdamas dokumentus, sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi atrankos į darbo vietą tikslu.