Pradžia > Apie mus > 2020 > VU TF Studentų mokslinės draugijos (SMD) baigiamoji konferencija

VU TF Studentų mokslinės draugijos (SMD) baigiamoji konferencija

2020 m. gegužės 7 d. pirmą kartą virtualiu būdu vyko VU TF Studentų mokslinės draugijos (SMD) baigiamoji konferencija. Tai buvo ir vienas šių metų Teisininkų dienų (Tedi’20) renginys.

Konferencijos metu savo darbus pristatė šešios komandos:

• Alanas Gulbinas, Kamilė Jogminaitė kalbėjo apie skaitmeninio verslo apmokestinimo problemas ir iššūkius;
  • Gretės Bagdonaitės ir Leilos Abi Chaker tema buvo „Kas atsakingas už švarius vandenynus?”;
  • Gabrielė Velta Mickevičiūtė ir Vytautas Pasvenskas diskutavo tema „Vaiko teisė į asmens duomenų apsaugą”;
  • Akvilės Medvedevaitės ir  Aurelijaus Meinorio tema – „Privačios kariuomenės: teisinė aklavietė”;
  • Vincas Šniutė ir Danas Šniutė kalbėjo tema „Kariniai dronai: ar galime apsaugoti civilius?”
  • Monika Ubavičiūtė ir Laimonas Petreikis kalbėjo tema „Prieigų prie interneto svetainių blokavimas kaip autorių teisių gynybos būdas”.

Komisijos ir žiūrovų balsais pirmąją vietą užėmė Alanas Gulbinas ir Kamilė Jogminaitė, kurie pranešime teigė, kad keičiasi verslo vertės matavimo samprata, t.y. jog verslai kuria vertę ne tik nuolatinės buveinės vietoje, bet ir ten kur jos nėra, atsiranda realus pagrindas modifikuoti pelno mokesčio reguliavimą ir įvesti skaitmeninės buveinės sąvoką.

Antrąją vietą užėmė Gretė Bagdonaitė ir Leila Abi Chaker, o trečiąją – Gabrielė Velta Mickevičiūtė ir Vytautas Pasvenskas.

Tradiciškai visi nugalėtojai buvo apdovanoti VU TF Alumni draugijos stipendijomis, o vėliau bus išleistas ir visų parašytų darbų leidinys.

Mokslo renginių archyvas 2020

Mokslo renginių archyvas 2024