Pradžia > Naujienos > Prasidėjo paskaitų ciklas „U.S. Securities law and litigation”

Prasidėjo paskaitų ciklas „U.S. Securities law and litigation”

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Rugsėjo 18 dieną prasidėjo dviejų savaičių paskaitų ciklas „U.S. Securities Law and Litigation“, kurį dėsto Teisės fakulteto svečias H. Michael Semler iš JAV. Ilgametę patirtį turintis teisininkas H. M. Semler studentams trumpai pristatė kaip tampama teisininku JAV. Šią ir kitą savaitę studentai ir teisės praktikai turės galimybę susipažinti su šių dienų JAV vertybinių popierių įstatymo ir bylinėjimosi ypatumais. Paskaitų metu bus aptariama vertybinių popierių įstatymų politika, vertybinių popierių pažeidimai bei jų nagrinėjimas JAV teismuose. Dėstytojas kartu su studentais nagrinės 2008 metų finansinės krizės pamokas nagrinėjamai temai. Taip pat bus aptartos informatorių apsaugos, investuotojų pretenzijų arbitražo, aukštas prekybos ir „minios finansavimo” (crowd-funding) problemos. Kursas taip pat bus skirtas tarptautinių JAV vertybinių popierių įstatymų ir Užsienio korupcinių veiksmų įstatymo dėl kyšininkavimo nuostatų aptarimui.

Informacija apie dėstytoją H. M. Semler.

Paskaitų ciklo programa.