Pradžia > Naujienos > Su Konstitucijos diena VU bendruomenę sveikina Teisės fakulteto studentai

Su Konstitucijos diena VU bendruomenę sveikina Teisės fakulteto studentai

VU teisininkų studentų korporacija Iustitia sveikina visus dėstytojus, studentus, universiteto bendruomenę, moksleivius su Spalio 25d., Konstitucijos diena.

Korp!Iustitia kaip ir praėjusias, taip ir šiais metais paruošė video sveikinimą Konstitucijos dienos proga! Vaizdo įraše studentai klausia žmonių, ką jiems reiškia Konstitucija ir kodėl jų nuomone yra svarbu eiti balsuoti. Atsakinėja vyresnių klasių moksleiviai, studentai ir VU dėstytojas Vaidotas Vaičaitis.

Šiuo vaizdo įrašu norime parodyti žmonėms, kokią svarbią reikšmę turi mūsų šalies Konstitucija, įvykusių rinkimų kontekste.

Tuo pačiu kviečiame dalyvauti tolimesniuose KoDi2016 renginiuose, vykstančius Spalio 22-26d.

Daugiau informacijos apie renginius.