Pradžia > Naujienos > V.A. Vaičaitis dalyvavo Europos Savivaldos Chartijos Nepriklausomų ekspertų metiniame susirinkime

2021 m. rugsėjo 16-17 d. vyko Europos Savivaldos Chartijos Nepriklausomų ekspertų (GIE) grupės metinis susitikimas, kuris antrąkart iš eilės buvo organizuotas nuotoliniu (hibridiniu) būdu, kai pagrindiniai pranešėjai buvo Strasbūre Europos Rūmuose, o daugelis ekspertų – savo šalyse. Lietuvą šiame susitikime atstovavo tikrasis narys ekspertas VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros docentas Vaidotas A. Vaičaitis bei dvi pavaduojančios narės (alternate members): prof. Aistė Lazauskienė (VDU) ir prof. Diana Šaparnienė (KU).

Plačiau apie susitikimą čia.