Pradžia > Apie mus > Privatinės teisės katedra > MACULEVIČ JURIJ, Vyr. lekt. dr.
  • maculevic.jurij@gmail.com
Profilio PDF

MACULEVIČ JURIJ, Vyr. lekt. dr.

Pagrindinės mokslinių interesų, tyrimų ir ekspertinės sritys

Socialinės apsaugos teisė, socialinis draudimas.

Išsilavinimas

• 1990 m. suteiktas teisės daktaro laipsnis, Teisės fakultetas, Maskvos Lomonosovo universitetas.
  • 1985 m. įgytas teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas.

Svarbiausios publikacijos

• Maculevič, Jurij. Особенности пенсионного обеспечения работников в Литве // Теоретические проблемы современного трудового права и права социального обеспечения : международные и национальные аспекты = Šiuolaikinės darbo teisės ir socialinės apsaugos teisės teorinės problemos: tarptautiniai ir nacionaliniai aspektai : tarptautinės mokslinės konferencijos medžiaga, 2009 m. birželio 26-27 d., Vilnius / rinkinio suadarytojai Tomas Davulis, Daiva Petrylaitė. Vilnius: Justitia, 2009. ISBN 9789955616566. p. 199-205.
  • Maculevič, Jurij; Petrylaitė, Vida. Social security of employed persons in the event of maternity and paternity: Lithuanian experience and new challenges = Prawo pracy jako instrument rozwiązywania konfliktów między interesami społecznymi i gospodarczymi w XXI wieku // Studia z zakresu prawa pracy. Kraków: Uniwersytet Jagielloński. ISSN 1429-9585. 2009, p. 331-338.
  • Maculevič, Jurij. Socialinės apsaugos teisės reformos keliai ir klystkeliai amžių sandūroje = The right ways and wrong ways of Lithuanian social security law at the turn of ages // Darbo ir socialinės apsaugos teisė XXI amžiuje: iššūkiai ir perspektyvos = Labour and social security law in the XXI century = Arbeitsrecht und das Recht der Sozialen Sicherheit im 21. Jahrhundert: Möglichkeiten und Herausforgderungen: challenges and perspectives: tarptautinės mokslinės konferencijos medžiaga, 2006, gegužės 11-13, Vilnius. Vilnius: Teisinės informacijos centras, 2007. ISBN 9789955300229. p. 577-588.

Daugiau publikacijų.

Kalbos