Pradžia > Apie mus > Privatinės teisės katedra > VARAPNICKAS TADAS, Vyr. lekt. dr.
  • tadas.varapnickas@gmail.com
Profilio PDF

VARAPNICKAS TADAS, Vyr. lekt. dr.

Pagrindinės mokslinių interesų, tyrimų ir ekspertinės sritys

Tarptautinis komercinis arbitražas, mediacija, civilinis procesas, prievolių teisė, sutarčių teisė.

Išsilavinimas

• 2018 m. suteiktas teisės daktaro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas.
  • 2014 m. įgytas teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas.

Svarbiausios publikacijos

• Mikalonienė, L., Mikelėnas, V., Varapnickas, T. Zemlytė, E. Notarų civilinė atsakomybė. Versus, 2019.
  • Varapnickas, T. Galimai padarytos nusikalstamos veikos paaiškėjimo arbitraže teisiniai padariniai. Teisė, 2017, t. 105, p. 155-169.
  • Varapnickas, T. Teismo pagalba arbitražui, skiriant arbitrą. Teisės apžvalga, 2017, nr. 1(15), p. 84-109.

Daugiau publikacijų.

Narystė redakcinėse kolegijose

• Nuo 2020 m. redaktorius žurnale „Arbitražas: teorija ir praktika“.

Apdovanojimai

• 2018 m. išrinktas Vilniaus universiteto Teisės fakulteto metų dėstytoju.

Mokslo populiarinimas

Kalbos