Pradžia > Apie mus > Viešosios teisės katedra > MARTINKUTĖ INGA, Vyr. lekt. dr.
  • inga.martinkute@tf.vu.lt
Profilio PDF

MARTINKUTĖ INGA, Vyr. lekt. dr.

Pagrindinės mokslinių interesų, tyrimų ir ekspertinės sritys

Tarptautinė investicijų teisė ir investicinis arbitražas, tarptautinė viešoji teisė, tarptautinis ginčų sprendimas, lyginamoji nuosavybės teisė.

Išsilavinimas

• 2020 m. suteiktas teisės daktaro laipsnis, Singapūro nacionalinis universitetas.
  • 2005 m. įgytas Tarptautinio verslo teisės LL.M, Londono Universiteto Koledžas.
  • 2002 m. įgytas Tarptautinės ir ES teisės magistro laipsnas, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas.

Svarbiausios publikacijos

• Martinkutė, Inga. Right to regulate in the public interest: treaty practice // Jus Mundi International Arbitration dictionary. 2022, p.
  • Martinkutė, Inga. State interference with private property // Max Planck Encyclopedia of Comparative Constitutional Law. Oxford : Oxford university press. 2020, p. [1-53].
  • Martinkutė, Inga. The delimitation of contractual rights and property in international investment law // European investment law and arbitration review / edited by Loukas Mistelis, Nikos Lavranos. London : Brill. eISSN 2468- 9017. 2016, vol. 1, p. 1-32.

Daugiau publikacijų.

Narystė redakcinėse kolegijose

• Nuo 2015 redakcinės kolegijos narė moksliniame žurnale ,,European Investment Law and Arbitration Review“.
  • Redaktorė naujienlaiškio ,,Europos Tarptautinės Teisės Asociacijos“.

Mokslinė ir ekspertinė veikla

• “www.rapeisawarcrime.org” darbo grupės vadovė.
  • ESIL 2024 konferencijos organizacinio komiteto vadovė.
  • ICSID arbitrų kolegijos narė.
  • Europos Tarptautinės teisės asociacijos narė.
  • Europos Tarptautinės teisės asociacijos valdybos narė.
  • Nuo 2010 Investicinių sutarčių forumo narė.
  • Rekomenduojama arbitrė Vilniaus komercinio arbitražo teisme.
  • Lietuvos advokatūros narė.

Apdovanojimai

• Graduate Research Scholarship Singapūro Nacionaliniame Universitete.
  • JAV ambasados mažoji stipendija akademiniams projektams.

Mokslo populiarinimas

Kalbos

Lietuvių, anglų, rusų ir prancūzų pagrindai.