Pradžia > Apie mus > Komanda > Mokslininkai ir dėstytojai > GALGINAITIS JUOZAS, Partnerystės prof. dr.
  • juozas.galginaitis@tf.vu.lt
Profilio PDF

GALGINAITIS JUOZAS, Partnerystės prof. dr.

Pagrindinės mokslinių interesų, tyrimų ir ekspertinės sritys

Teisės teorija, filosofija ir metodologija.

Išsilavinimas

• 1988 m. suteiktas teisės daktaro laipsnis, Sovietinių įstatymų mokslinių tyrimų institutas.
  • 1981 m. įgytas teisės magistro laipsnis, Teisės fakultetas, Vilniaus universitetas.

Svarbiausios publikacijos

• Galginaitis, Juozas (sudarytojas); Himmelreichas, Antje (sudarytojas); Vrubliauskaitė, Rūta (sudarytoja). Einführung in das litauische Recht / Juozas Galginaitis, Anthe Himmelreich, Rūta Vrubliauskaitė (Red.). Berlynas: Berliner Wissenschafts Verlag, 2010. 296 p. ISBN 9783830517764.
  • Galginaitis, Juozas. Grundlagen des litauischen Rechts // Einführung in das litauische Recht / Juozas Galginaitis, Anthe Himmelreich, Rūta Vrubliauskaitė (Red.). Berlynas: Berliner Wissenschafts Verlag, 2010. ISBN 9783830517764. p. 1-10.

Daugiau publikacijų.

Projektai

• 2011-2013 m. vadovas projekte „Vilniaus universiteto vidaus studijų kokybės vadybos sistemos kūrimas ir diegimas“.
  • 2009-2012 m. vadovas projekte „Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemos (ECTS) nacionalinės koncepcijos rengimas: kreditų derinimas, studijų programų metodikos kūrimas ir įgyvendinimas remiantis studijų rezultatais“.
  • 2006-2008 m. vadovas projekte „Žinių ir specifinių kompetencijų vertinimo sistemos plėtra, steigiant Vilniaus universiteto Egzaminų centrą“.

Apdovanojimai

• 2003 m. apdovanojimas Lietuvos Prezidento dekretu už asmeninį indėlį plėtojant transatlantinius santykius Lietuvoje ir NATO kvietimo į Lietuvos Respubliką proga.
  • 2000 m. už sąžiningą tarnybą apdovanotas vardiniu ginklu Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro įsakymu.

Mokslo populiarinimas

Kalbos

Lietuvių, vokiečių ir rusų.