Pradžia > Renginiai > Diplomų teikimo šventė

Diplomų teikimo šventė

Laikas:2021 m. birželio 30 d.,

11.00 — 13.00 val.

Vieta:VU Centrinių rūmų ansamblio Didysis kiemas (Šv. Jono g. 12, Vilnius).
Renginio kalba:Lietuvių

Diplomų teikimo ceremonija įvyks 2021 m. birželio 30 d. 11 val. VU Centrinių rūmų ansamblyje esančiame Didžiajame kieme (Šv. Jono g. 12, Vilnius).

Atsižvelgiant į renginio pobūdį, kviečiame atvykti pasipuošus dalykine-šventine apranga. Diplomų įteikimo ceremonijai vadovaus Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis. Diplomus teiks rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas.

Kiekvienas absolventas gali atsivesti po du artimuosius. Vaikai įsiskaičiuoja į bendrą artimųjų skaičių. Artimieji į renginio teritoriją gali patekti tik lydimi absolvento.

Į renginį bus galima įeiti TIK pro vartus, iš Šv. Jonų g. pusės.

Pagal taisykles absolventams ir renginio svečiams privalomos veiko kaukės.

Prie įėjimo ir prie išėjimo dirbantys apsaugos darbuotojai ir savanoriai turės teisę paprašyti pasimatuoti temperatūrą, jeigu jiems kils įtarimų dėl asmens sveikatos.

Renginys vyks atviroje erdvėje, todėl rekomenduojame pasirūpinti atitinkama apranga, apsauga nuo saulės ar skėčiais nuo lietaus.

Vilniaus universiteto Didžiajame kieme numatyta 500 sėdimų vietų. Svečiai renginio metu galės tik sėdėti.

Renginį numatoma transliuoti gyvai Vilniaus universiteto / VU Teisės fakulteto Facebook paskyrose.