Pradžia > Renginiai > Disertacijos „Administracinio baudimo principai pagal EŽTK“ gynimas

Disertacijos „Administracinio baudimo principai pagal EŽTK“ gynimas

Laikas:2022 m. lapkričio 28 d.,

13.00 — 15.00 val.

Vieta:VU Teisės fakulteto Kazimiero Leono Sapiegos (302) auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius) ir nuotoliniu būdu.
Renginio kalba:Anglų k.

Lapkričio 28 d. VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros ir Špajerio administravimo mokslų universiteto doktorantė Agnė Andrijauskaitė gins disertaciją „Administracinio baudimo principai pagal EŽTK“.

Disertacijoje nagrinėjamas iš Europos Tarybos teisės aktų ir Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) praktikos administracinio baudimo teisiniams santykiams kylančių principų taikymas. Disertacijoje atskleidžiama, kokių garantijų minėtoje plotmėje gali tikėtis administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo bei kur jų taikymas gali būti nepakankamas. Joje prieinama prie išvados, jog nors EŽTT ir traktuoja administracinį baudimą kaip organišką bei daugialypį reiškinį, tam tikrose srityse individualiosios garantijos, kuriomis būtų galima remtis dar administraciniame lygmenyje, lieka neišplėtotos.

Gynimo informacija

Gynimas vyks anglų, lapkričio 28 d. 13:00. Stebėti galima gyvai VU Teisės fakulteto Kazimiero Sapiego (302) auditorijoje arba nuotoliniu būdu (nuoroda).

Disertacija rengta 2017–2022 metais Špajerio administravimo mokslų universitete ir Vilniaus universitete. Ją peržiūrėti galite čia.