Pradžia > Renginiai > Knygos „ES teisei – 70 metų: savo piliečių labui veikianti sąjunga“ pristatymas

Knygos „ES teisei – 70 metų: savo piliečių labui veikianti sąjunga“ pristatymas

Laikas:2024 m. balandžio 25 d.,

11.00 — 12.00 val.

Vieta:VU Teisės fakultetas, 1 a., Tech hub erdvė
Renginio kalba:Lietuvių k.

Kviečiame į Europos Komisijos Teisės tarnybos teisininkų rašytos knygos „ES teisei – 70 metų: savo piliečių labui veikianti sąjunga“ pristatymą, vyksiantį balandžio 25 d. 11 val. VU Teisės fakulteto Tech Hub erdvėje (I-as aukštas).

Knyga „ES teisei – 70 metų: savo piliečių labui veikianti sąjunga“ skirta paminėti 70 metų Europos Sąjungos teisės jubiliejų. Šis leidinys yra bendras Europos Komisijos Teisės tarnybos projektas ir apmąstymų apie ES teisės principus ir pagrindus rezultatas. Knygą parašė teisininkai, kurių kasdienis darbas Teisės tarnyboje užtikrina, kad ES teisė būtų teisingai taikoma ir tinkamai įgyvendinama Sąjungoje. ES teisė yra pagrindinė Europos integracijos gija. Visi svarbiausi integracijos proceso žingsniai į priekį atsispindi ES teisės aktuose. ES teisė apibūdina pastaruosius 70 ES metų – nuo EAPB iki dabartinės ES.

Leidinį pristatys Audronė Steiblytė, Europos Komisijos Teisės tarnybos narė. Pristatymo metu ji papasakos apie Europos Komisijos Teisės tarnybos vaidmenį formuojant Europos Teisingumo Teismo praktiką bei trumpai aptars kitas Teisės tarnybos funkcijas.

Renginį moderuos prof. habil. dr. Gintaras Švedas, VU Teisės fakulteto prodekanas administravimui.