Pradžia > Renginiai > Konferencija „Investment Arbitration Reform and the Termination of Intra-EU Bilateral Investment Treaties”

Laikas:2021 m. gegužės 27–28 d.,

10.00 — 14.00 val.

Vieta:Zoom platforma
Renginio kalba:Lietuvių/Anglų

VU Teisės fakultetas gegužės 27 – 28 d. organizuoja nuotolinę konferenciją „Investment Arbitration Reform and the Termination of Intra-EU Bilateral Investment Treaties“ (liet. „Investicinio arbitražo reforma ir vidinių ES investicinių sutarčių nutraukimas”).

Pirmąją konferencijos dieną bus skaitomi pranešimai anglų kalba. Antroji diena bus skirta pranešimams lietuvių kalba.

Renginys yra remiamas ir Europos Tarptautinės Teisės Asociacijos („European Society of International Law“).

Renginio nuoroda bus siunčiame tik tiems, kas užsiregistruos į renginį.

Konferencijos programa lietuvių kalba

Konferencijos brošiūra