Pradžia > Renginiai > Tarptautinė tarpdisciplininė mokslinė konferencija „Lietuvos ir Lenkijos vieta regioninės ir euroatlantinės integracijos (dezintegracijos) procesuose – pažanga, iššūkiai, perspektyvos“

Laikas:2024 m. gegužės 23–25 d.,

10.00 — 21.30 val.

Vieta:Lenkijos ambasada (Šv. Jono g. 3)
Renginio kalba:Lietuvių ir lenkų

Š. m. gegužės 23–25 d. Lenkijos Respublikos ambasadoje (Šv. Jono g. 3) ir Vilniaus lenkų kultūros namuose (Naugarduko g. 76) vyks XI-oji tarptautinė tarpdisciplininė mokslinė konferencija „Lietuvos ir Lenkijos vieta regioninės ir euroatlantinės integracijos (dezintegracijos) procesuose – pažanga, iššūkiai, perspektyvos“. Konferenciją organizuoja Lietuvos lenkų mokslininkų draugija, konferencijos partneris – VU Teisės fakultetas. 2024 m. minime Lietuvos ir Lenkijos draugiškų santykių ir gero kaimyninio bendradarbiavimo sutarties pasirašymo 30-ąsias metines. Nuo sutarties pasirašymo prasidėjo Lietuvos Respublikos ir Lenkijos Respublikos strateginės partnerystės stojant į Europos Sąjungą ir NATO laikotarpis. Konferencijos atidaromojoje panelinėje diskusijoje dalyvaus Lietuvos ir Lenkijos ekspertai, tarp kurių Česlav Okinčic, Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo akto signataras ir prof. Jan Widacki, buvęs Lenkijos ambasadorius Lietuvoje.

Konferencija vyks lietuvių ir lenkų kalbomis.

Taip pat el. paštu: ilona.michailovic@tf.vu.lt