Pradžia > Renginiai > „Technological Change and International Law“

„Technological Change and International Law“

Laikas:2024 m. rugsėjo 05–06 d.,

09.00 — 17.00 val.

Vieta:Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Renginio kalba:Anglų k.

Kasmetinė Europos Tarptautinės Teisės Asociacijos konferencija vyks Vilniuje 2024 m. rugsėjo 5-6 dienomis. Ateinančių metų konferencijos tema – „Technological Change and International Law“.

Vilniaus universitetas ir Teisės fakultetas maloniai kviečia rezervuoti šias datas kalendoriuje ir registruotis dalyvavimui konferencijoje. Naujausią informaciją rasite konferencijos internetiniame puslapyje.

Taip pat kviečiame teikti akademinių pranešimų pasiūlymus vienai iš konferencijos panelių:

1. Tarptautinės rinkos, pinigai ir darbas technologinių pokyčių laikais;
  2. Skaitmeninės platformos ir viešoji erdvė: tarptautinė teisė ir demokratinių procesų sąmyšis;
  3. Skaitmeninės technologijos humanitarinėje teisėje;
  4. Saugumo ir sekimo technologijos;
  5. Teisminės technologijos žmogaus teisių, migracijos ir baudžiamosios justicijos srityse;
  6. Aplinkos apsauga, ekologinės nelaimės ir technologijos tarptautiniame teisiniame kontekste;
  7. Vandenynai / kosmosas – bendrųjų gėrių užfiksavimas, aiškinimas ir įsisavinimas;
  8. Tarptautinės teisės posūkis į technologijas : kritiškos ir istorinės perspektyvos;
  9. Tarptautinė teisė, technologijos ir posthumanistinės / daugiau nei humanistinės doktrinos;
  10. Naujos technologijos ir teisinės profesijos: švietimas, bylinėjimasis, moksliniai tyrimai, aktyvizmas.

Pranešimų pasiūlymus pateikti galite iki 2024 m. sausio 31 d. Visą informaciją apie temą, konferencijos temą, terminus rasite čia ir konferencijos tinklalapyje. Laukiame jūsų pasiūlymų!