Pradžia > Renginiai > Vebinaras „Advokacinis darbas: kaip daroma įtaka Lietuvos ir Europos Sąjungos teisės kūrimui?“

Laikas:2024 m. balandžio 11 d.,

17.00 — 18.30 val.

Vieta:Google Meet platforma
Renginio kalba:Lietuvių

Advokacinį darbą atliekantys asmenys yra neatsiejama teisinės sistemos kūrimo dalis. Šių žmonių veikla daro tiesioginę įtaką teisinės aplinkos, kurioje gyvename, formavimui. Būtent todėl kiekvienas iš mūsų turime teisę žinoti, kaip advokaciją atliekantys asmenys prisideda prie teisinės sistemos kūrimo ir kaip tai paveikia mūsų kasdienį gyvenimą.

Kviečiame stebėti vebinarą, kurio metu pranešėjai iš Žmogaus teisių stebėjimo instituto atskleis advokacinio darbo su sprendimų priėmėjais bei suinteresuotomis pusėmis subtilybes ir papasakos apie teisinių pasiūlymų bei teisinių išvadų rengimo ypatumus.

Registruokitės čia.