Pradžia > Naujienos > 5-oji tarptautinė doktorantų ir jaunųjų teisėtyrininkų konferencija VU TF

5-oji tarptautinė doktorantų ir jaunųjų teisėtyrininkų konferencija VU TF

AUTORIUS: Doc. dr. Vigita Vėbraitė

Balandžio 27-28 dienomis VU Teisės fakultete vyksta jau penktoji tarptautinė doktorantų ir jaunųjų teisėtyrininkų konferencija. Šiais metais konferencija „How Deep is Your Law? Brexit. Technologies. Modern conflicts” yra skirta aptarti aktualiausias problemas, kurios daro įtaką tiek teisiniams, tiek ir ekonominiams ar politiniams procesams įvairiuose regionuose. Tad yra nagrinėjamos įvairios temos, kurios aktualios ne tik teisininkams, bet ir kitų profesijų atstovams.

Pranešimų temos apima sritis nuo teisinės Brexit procedūros pradžios analizės iki galimų Brexit pasekmių Rytų Europos valstybėms; nuo privatumo apsaugos galimybių socialiniuose tinkluose iki elektroninių šiukšlių iššūkių; nuo hibridinių karų iki kovos su terorizmu įtakos žmogaus teisėms Afrikoje. Šiais metais skaitys savo pranešimus virš keturiasdešimt doktorantų ir jaunųjų teisininkų iš Baltarusijos, Belgijos, Estijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Prancūzijos, Serbijos, Suomijos, Ukrainos, Vokietijos, bei, suprantama, Lietuvos. Kaip ir kiekvienais metais po konferencijos bus išleistas elektroninis konferencijos pranešimų leidinys.

Ši konferencija yra kaip vienas iš pagrindinių Tarptautinio teisės doktorantūros tinklo, įsteigto tarp Vilniaus universiteto, Frankfurto prie Maino J. W. Gėtės universiteto, Paryžiaus Ouest-Nanterre-La Défense universiteto ir Lodzės universiteto Teisės fakultetų, kasmetinių renginių.

Plačiau apie tinklo veiklą

Konferencijos programa