Pradžia > Naujienos > Ambasadoriaus dr. Vytauto A. Dambravos vardo stipendija atiteko Vyčiui Turoniui

Ambasadoriaus dr. Vytauto A. Dambravos vardo stipendija atiteko Vyčiui Turoniui

AUTORIUS: VU TF

Tradiciškai Konstitucijos dienos proga VU Teisės fakulteto komisija skatindama VU TF studentų pilietiškumą, inteligentiškumą ir kitų korporacijos Iustitia principų ir vertybių sklaidą ambasadoriaus dr. Vytauto A. Dambravos vardo stipendiją paskyrė doktorantui Vyčiui Turoniui. Stipendija buvo įteikta Kodi‘ 2016 svarbiausio renginio – konferencijos „Politinė reklama. Kaip pajusti ribą tarp genialumo ir absurdiškumo?“ metu.

Ambasadoriaus dr. Vytauto A. Dambravos vardinė vienkartinė stipendija (500 Eur vertės) VU Teisės fakultete yra teikiama nuo 2010 metų. Stipendijos tikslas – puoselėti studentų ateitininkų teisininkų korporacijos Iustitia vertybes, visuomeninę ir pilietinę Fakulteto studentų ir absolventų atsakomybę, padėti socialiai pažeidžiamiems studentams, siekiantiems įsigyti reikiamą mokslinę literatūrą ir kitoms socialinėms reikmėms.

Stipendijos nominantas, baigęs mokslus Vilniaus Universiteto Teisės Fakultete, įgauna teisę dalyvauti Stipendijos komisijos posėdžiuose patariamojo balso teise ir kviečiamas finansiškai remti Stipendijos fondą.