Pradžia > Naujienos > Apdovanotos geriausios VU TF SMD komandos

Apdovanotos geriausios VU TF SMD komandos

Balandžio 7 d. „Teisininkų dienų” metu jau tradiciškai vyko VU TF Studentų mokslinės draugijos baigiamoji konferencija. Ji vyko nuotoliniu būdu. Komisiją, išrinkusią laimėtojus šiemet sudarė doc. Dr. Rimantas Simaitis (TF), prof. dr. Aurelijus Gutauskas (TF), dr. Laura Paškevičienė (TF); dr. Jurga Arustienė (VU GMC), dr. Agnė Jakavonytė- Akstinienė (VU MF).

Džiaugiamės visais, kurie dalyvavo renginyje ir pristatė savo tyrimus, o ypač sveikiname nugalėtojus:

1 vieta – Kristina Lapienytė ir Greta Latakaitė  su tema ,,Bioninis žmogus – nusikalstamos veikos subjektas?“;

2 vieta – Andra Mažrimaitė; Vilius Lapis; Ūla Rimkevičiūtė su tema „The distinctive nature of Covid – 19 vaccines: compensation for potential damages under the legal framework of Lithuanian state in the context of global example“;

3 vieta atiteko net dvejoms komandoms – Klaudija Maliauskaitė; Monika Butaitė su tema ,, Ar greitas procesas visada teisingas procesas?“ ir Luka Tamulionytė su Nedu Tamašausku su pranešimu ,,Blokų grandinės technologija organizuojant visuotinius akcininkų susirinkimus: teisiniai ir technologiniai iššūkiai“.

Nugalėtojams atiteks jau tradicinės VU TF Alumni draugijos vienkartinės stipendijos. Taip pat vėliau bus išleistas ir visų pranešimų rinkinys.

Konferencijos įrašas prieinamas čia.

VU TF SMD konferencijos programa