Pradžia > Naujienos > Atvira prieiga prie žurnalo Teisės 119 tomo mokslinių straipsnių

Atvira prieiga prie žurnalo Teisės 119 tomo mokslinių straipsnių

Kviečiame susipažinti su mokslinio žurnalo „Teisė“ naujausiu numeriu!

Europos Žmogaus Teisių Teismo pirmininkas ROBERT SPANO analizuoja teisės viešpatavimą kaip Europos žmogaus teisių konvencijos kelrodį – Strasbūro Teismą ir teisėjų nepriklausomumą. Baudžiamosios justicijos mokslininkai profesoriai JONAS PRAPIESTIS, GINTARAS ŠVEDAS bei lektorius DARIUS PRAPIESTIS Prapiestis nagrinėja teisėkūros, koreguojančios Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso Specialiosios dalies nuostatas, tendencijas. Docentas MARTYNAS ENDRIJAITIS aptaria Europos Komisijos pasiūlymą dėl Tarybos direktyvos dėl bendros konsoliduotosios pelno mokesčio bazės. Dr. DOVILĖ VALANČIENĖ ir dr. JUSTYNA LEVON pristato kai kurių kosmetinės chirurgijos teisinių problemų ir jų apraiškų teisės mokslo straipsniuose empirinį tyrimą. Doktorantas EDVINAS BAKANAUSKAS nagrinėja dukterinės bendrovės vadovo, valdybos narių galimybes veikti bendrovių grupės interesais. Doktorantas JURGIS BARTKUS analizuoja įrodymų leistinumo reikšmę Lietuvos civiliniame procese. Doktorantė AGNĖ SELVESTRAVIČIŪTĖ aptaria naujosios vartojimo prekių pardavimo direktyvos (ES) 2019/771 maksimalaus harmonizavimo pobūdį, jos praktinę reikšmę. Doktorantė EIMANTĖ ŠILVAITĖ  analizuoja ūkio subjektų veiklos priežiūrą, kaip viešojo administravimo sritį, jos esmę ir paskirtį bei vertinimą nacionalinėje administracinėje teisėje.

Su „Teisė“ 119 tomo atviros prieigos straipsniais susipažinti galite žurnalo puslapyje čia ir portale Teise.pro.