Pradžia > Naujienos > Atvirų durų diena VU Teisės klinikoje

Atvirų durų diena VU Teisės klinikoje

AUTORIUS: VU Teisės klinika

Vasario 13 dieną, antradienį, Vilniaus universiteto Teisės klinika maloniai kviečia III–V kursų VU Teisės fakulteto studentus į atvirų durų dieną. Tai – puiki galimybė savo akimis pamatyti, ką veikia konsultantai, apsilankyti Teisės klinikos erdvėse ir gauti visus atsakymus iš pirmų lūpų.

Renginys vyks VU Teisės klinikos biure, įsikūrusiame pačiame Vilniaus centre, adresu Vilniaus g. 25. Pradžia – 15.15 val.

Pirmą kartą organizuojamoje atvirų durų dienoje dalyvaus VU Teisės klinikos konsultantai ir Alumni klubo nariai, kurie pasidalins savo patirtimi, atsakys į rūpimus klausimus, papasakos, kuo veikla Teisės klinikoje jiems įsiminė labiausiai ir kaip padėjo tolimesnėje profesinėje veikloje. Renginyje laukiamas kiekvienas studentas, besidomintis VU Teisės klinikos veikla ir savanorystės šioje organizacijoje galimybėmis.

1998 m. įkurta Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinika jau beveik dvidešimt metų jungia teisės studentų, dėstytojų, teisės profesionalų pastangas ir darbą visuomenės gerovei. Joje kasdien besidarbuojantys VU Teisės fakulteto studentai sako, kad tai – ne tik geriausia vieta susipažinti su įvairiomis teisės sritimis, bet ir puiki galimybė prisidėti prie saugesnės visuomenės kūrimo.

Primename, kad jau prasidėjo studentų atranka į VU Teisės kliniką pavasario semestrui. Iki vasario 19 dienos kviečiame pildyti registracijos anketą ir laukti kvietimo įsimintiniausiai studijų patirčiai! Daugiau informacijos: www.teisesklinika.lt/teisininkams.

Prieš 20 metų VU Teisės kliniką įsteigė ir ją globoja Vilniaus universitetas, advokatų kontora „Ellex Valiunas” bei Vilniaus universiteto Studentų atstovybė. Dėkojame organizacijos globėjams „Lewben Group” ir „Serenus”, mecenatams „Vilniaus prekyba”, „Telia”, „Strategic Staffing Solutions International” ir „Orlen Lietuva” bei kitiems rėmėjams už finansinę paramą prisidedant prie organizacijos gyvavimo.