Pradžia > Naujienos > Bibliotekoje prieinama nauja mokslinė knyga, skirta migracijos klausimams

Bibliotekoje prieinama nauja mokslinė knyga, skirta migracijos klausimams

Vilniaus universiteto biblioteką papildė prof. dr. Harald Dörig naujo leidimo (2020m.) VU Teisės fakultetui padovanota knyga „Handbuch Migrations- und Integrationsrecht“ (vokiečių kalba, 1017 psl). Prof. H.Dörig, buvęs Vokietijos federacinio administracinio teismo teisėjas, jau daug metų specializuojasi trečiųjų šalių piliečių (užsieniečių) migracijos ir integracijos teisėje, šiuo metu vadovauja Europos administracinių teismų asociacijos (AEAJ) darbo grupei „Prieglobstis ir imigracijos teisė“.

Ši knyga yra puikus praktinis ir teorinis vadovas žmonėms, kurie dirba su migracijos teisės įvairiais aspektais. Advokatai, teisėjai, valdžios institucijų ir nevyriausybinių organizacijų darbuotojai bei universitetų nariai neabejotinai gali pasiremti šioje knygoje susisteminta nacionalinių ir ES teismų praktika migracijos ir integracijos teisės srityje.