Pradžia > Naujienos > Doc. dr. Indrė Isokaitė-Valužė dalyvavo Europos Sąjungos teisės vasaros mokykloje „EU Study Days Summer School“ Ukrainoje, Lvivo nacionaliniame Ivano Franko universitete.

VU Teisės fakulteto docentė dr. Indrė Isokaitė-Valužė dalyvavo Europos Sąjungos teisės vasaros mokykloje „EU Study Days Summer School“, kuri vyko liepos 7-11 d. Lvive, Ukrainoje, Lvivo nacionaliniame Ivano Franko universitete. Ši vasaros mokykla yra dalis nuo 2013 metų Europos Sąjungos delegacijos Ukrainoje įgyvendinamo projekto, 2022-2025 metais organizuojama NVO ,,Youth Alternative”, Lvivo nacionalinio Ivano Franko universiteto ir Charkivo Simono Kuzneco nacionalinio ekonomikos universiteto.
Liepos 8-9 dienomis Indrė Isokaitė-Valužė vedė paskaitas apie Lietuvos narystės Europos Sąjungoje patirtį ir Ukrainos atkūrimą dėl Rusijos pradėjo karo bei Europos Sąjungos vaidmenį šiame procese, susitiko su Lvivo nacionalinio Ivano Franko universiteto Tarptautinių santykių fakulteto dėstytojais, tęsiant šio ir VU Teisės fakulteto mokslininkų glaudų ilgametį bendradarbiavimą.