Pradžia > Naujienos > „Ellex Valiunas“ rugsėjį suburs teisės profesionalus iš viso pasaulio

„Ellex Valiunas“ rugsėjį suburs teisės profesionalus iš viso pasaulio

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Rugsėjo 8 d. advokatų kontora „Ellex Valiunas“ bendradarbiaudama kartu su Vilniaus universiteto Teisės fakultetu ir Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugija organizuoja teisės forumą „Ateities teisininko profesija“.

Per 25-erius metus nuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo kai kurie progresyvūs sprendimai iš esmės pakeitė visą teisinių paslaugų sistemą ar tapo impulsu keistis kitiems. „Ellex Valiunas“ siekia, kad progreso kelionė taptų įpročiu visai Lietuvos teisininkų bendruomenei, todėl dalinasi savo patirtimi ir pristato pasaulyje pripažintų teisininkų ateities perspektyvos įžvalgas.

Forume bus diskutuojama, kaip keisis ateities teisininkų darbas ir vaidmuo, kokie vadybos modeliai bus taikomi advokatų kontoroms bei kaip viršyti augančius klientų poreikius. Renginys suteiks unikalią galimybę Lietuvoje susitikti praktikuojančius advokatus, teisininkus ir akademikus iš viso pasaulio, perimti jų patirtį ir užmegzti ryšius.

Teisės forume pranešimus skaitys Tarptautinės advokatų asociacijos (IBA) prezidentas, advokatų  kontoros „Kocián Šolc Balaštík” (Praha, Čekija) partneris Martin Šolc, „Telia Company“ viceprezidentė, Reguliuojamų industrijų ir privatumo grupės vadovė Michaela Angonius, Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanas prof. Tomas Davulis ir „Ellex Valiunas“ vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas.

Daugiau informacijos čia.