Pradžia > Naujienos > Galimybė dalyvauti Philip C. Jessup teismo inscenizacijos konkurse

Galimybė dalyvauti Philip C. Jessup teismo inscenizacijos konkurse

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition – tai didžiausias ir prestižiškiausias teismo inscenizacijos konkursas pasaulyje, vykstantis 59 metus iš eilės.

Lietuvoje kitų metų vasario mėnesį vyks nacionalinis šio konkurso etapas. Renginio metu bus išrinkta geriausia teisės studentų komanda, kuriai bus suteikta teisė atstovauti Lietuvą tarptautiniuose raunduose JAV sostinėje Vašingtone. Konkurse gali dalyvauti tik viena komanda iš kiekvieno universiteto, susidedanti iš 2-5 teisės studentų (rekomenduojama, kad kiekvieną komandą sudarytų 4 nariai, neįskaitant trenerių, dėstytojų, padėjėjų).  Visos komandos turi užsiregistruoti iki 2017 m. lapkričio 17 dienos čia.

Visą reikalingą informaciją apie konkurso sąlygas bei medžiagą galima rasti oficialiame tinklapyje.

Visus susidomėjusius VU Teisės fakulteto studentus kviečiame kreiptis į dėstytoją dr. Jevgeniją Vienažindytę.