Pradžia > Naujienos > Iškilmingai įteikti teisės magistro diplomai

Iškilmingai įteikti teisės magistro diplomai

Birželio 30 d. VU Didžiajame kieme buvo įteikti diplomai VU TF absolventams. Šiemet Teisės studijų programą baigė ir Teisės magistro diplomus gavo 159 absolventai. Diplomai buvo įteikti dieninių, sesijinių ir magistrantūros studijų studentams.

Diplomų įteikimo ceremonijai vadovavo fakulteto dekanas profesorius Tomas Davulis, diplomus teikė VU Rektorius profesorius Rimvydas Petrauskas. Rektorius savo kalboje džiaugėsi, kad universitetas sugeba prisitaikyti prie visokių situacijų. Dekanas linkėjo absolventams nepamiršti teisinės valstybės principo, išlikti akademiškais, orientuotis į tai, kas svarbiausia bei nepamiršti fakulteto. Sveikinimo žodžius taip pat sakė Teisėjų tarybos pirmininkė ir laikinoji Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkė Sigita Rudėnaitė bei VU TF alumni draugijos tarybos pirmininkas Remigijus Lapinskas.

Tradiciškai už geriausius magistro darbus verslo teisės srityje advokatų profesinės bendrijos „Walless“  prizais apdovanoti:

I vieta. Mindaugas Beniušis (magistro darbas „Skaitmeninės rinkos autorių teisių direktyvos 17 straipsnio įgyvendinimo problemos“) ir Justinas Drakšas (magistro darbas „Interneto tarpininkų atsakomybės transformacijos autorių teisėje“);

II vieta. Gabrielė Kaveckytė (magistro darbas „Žiniatinklio duomenų rinkimas: teisinė atsakomybė ir probleminiai aspektai”) ;

III vieta. Grėta Šumskytė (magistro darbas „Skaitmeninio turinio pirkimo-pardavimo sutartys”).

Už geriausius viešosios teisės tematika parengtus magistro darbus tradiciškai LVAT prizais apdovanoti:

I vieta. Indrė Lužanskytė už magistro darbą „Proceso dėl įsipareigojimų neįvykdymo Europos Sąjungos Teisingumo Teisme aktualios tendencijos“;

II vieta. Eitvydas Zurba už magistro darbą „LGBT+ vaikų teisių apsauga: tarptautiniai žmogaus teisių standartai”;

III vieta. Ignas Urbonas už magistro darbą “Žalingo konkuravimo mokesčiais reiškinio teisiniai aspektai”.

Taip pat tradiciškai asociacija Agata įteikė prizą už geriausią magistro darbą autorių teisių srityje. Jais pripažinti taip pat Mindaugo Beniušio ir Justino Drakšo magistro darbai.

Cum laude diplomą gavo Gerda Grobaitė.

Daugiau akimirkų iš renginio čia.

Ceremonijos įrašą galite rasti čia.