Pradžia > Naujienos > Iškilmingai pradėti nauji mokslo metai VU Teisės fakultete

Iškilmingai pradėti nauji mokslo metai VU Teisės fakultete

Šiemet rugsėjo 1 d. buvo vėl šventiškai pradėti nauji mokslo metai VU Teisės fakultete. Visa ceremonija vyko vėl VU MKIC aikštėje. Kaip ir kiekvienas metais, pirmakursius sveikino gausus būrys įvairių teisinių institucijų atstovų. Sėkmės studijose, pasinaudoti visomis galimybėmis, būti principingiems, susirasti draugų linkėjo signataras, VU Tarybos narys Česlav Okinčic, generalinė prokurorė Nida Grunskienė, Vilniaus miesto meras dr. Remigijus Šimašius, Seimo Teisės ir teisėtvrakos komiteto pirmininkas dr. Stasys Šedbaras, Teisingumo viceministrė Gabija Grigaitė-Daugirdė, VU TF Alumni draugijos valdybos narys, VU mecenatas Virginijus Adutavičius, Lietuvos teisininkų draugijos pirmininkas dr. Arnas Paliukėnas. Be to, naujuosius studentus sveikino ir VU SA TF pirmininkė Airina Mikulėnaitė. Savo sveikinimo kalbą tarė ir VU TF dekanas prof. dr. Tomas Davulis. Po to sekė priesaikos VU Teisės fakultetui žodžiai. Šventės metu prisiminta, kad šiemet Teisės fakultetas minės 380-ąsias įkūrimo metines.

Tradiciškai Motiekos ir Audzevičiaus advokatų kontora piniginiu prizu apdovanojo geriausiai pirmąjį kursą baigusį studentą. Šiais metais ja tapo Ugnė Jakaitytė.

Šiais metais Teisės studijos Vilniaus universitete vėl yra viena iš pačių populiariausių studijų programų tarp abiturientų. Studijuoti teisė VU Teisės fakultete pradėjo per 240 pirmakursių. Pirmosiomis rugsėjo dienomis jiems vyksta integracijos renginiai.

Mokslo metų atidarymo šventės akimirkos

Tradicinės Vilniaus universiteto eisenos akimirkos