Pradžia > Naujienos > Įteikti 48 teisės magistro diplomai

Įteikti 48 teisės magistro diplomai

AUTORIUS: VU TF

Sausio 20 d. Šv. Jonų bažnyčioje 48 fakulteto absolventams buvo įteikti teisės magistro diplomai: 20 vientisųjų studijų absolventų ir 28 – pasirinkusiems specializuotas Teisės magistro programas. Šventinėje ceremonijoje dalyvavo prodekanas, l. e. dekano pareigas prof. habil. dr. Gintaras Švedas ir Privatinės teisės katedros vedėjas  prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius, o diplomus absolventai  gavo iš VU partnerystės prorektorės prof. dr. Gretos Drūteikienės rankų.

Pasidžiaugti džiugia proga susirinko ne tik fakulteto auklėtinių artimieji, bet ir fakulteto bičiuliai, alumnai ir esami bei būsimieji darbdaviai: LR Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, kandidatas į VU Tarybos narius, advokatas Česlav Okinčic, Lietuvos kalėjimų departamento direktorė gen. Živilė Mikėnaitė, Seimo kontrolierių įstaigos vadovas, Seimo konstrolierius ir Fakulteto doc. dr.  Augustinas Normantas, Lietuvos banko valdybos pirmininkas ir Fakulteto lekt. dr. Vitas Vasiliauskas, Lietuvos apeliacinio teismo pirmininkas Algimantas Valantinas, Lietuvos Aukščiausiojo teismo teisėjas, Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas prof. dr. Jonas Prapiestis, LR Konstitucinio teismo pirmininkas prof. dr. Dainius Žalimas,  Lietuvos Vyriausiojo Administracinio Teismo pirmininko pavaduotojas, l. e. teismo pirmininko pareigas Irmantas Jarukaitis, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko pavaduotojas Stasys Šedbaras,  Lietuvos Aukščiausiojo teismo teisėjas Andžej Maciejevski, LR Konstitucinio teismo teisėjas prof. dr. Egidijus Šileikis, ilgametis Fakulteto profesorius Antanas Marcijonas, LR Vidaus reikalų viceministras Česlovas Mulma ir kt.