Pradžia > Naujienos > Įvyko konferencija, skirta aptarti Rinkimų kodeksą

Įvyko konferencija, skirta aptarti Rinkimų kodeksą

Rugsėjo 23 d. Seime vyko konferencija „Rinkimų kodeksas – naujovės, iššūkiai, perspektyvos“. Ją organizavo Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas kartu su Lietuvos mokslų akademijos Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriumi, Vilniaus universiteto Teisės fakultetu bei Lietuvos teisininkų draugija.

2022 m. birželio 23 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Rinkimų kodeksą, kuriuo ne tik sistemiškai viename akte sureguliavo visus Lietuvoje vykstančius rinkimus, bet taip pat įtraukė ir tam tikrų naujovių. Jas aptarė ir diskusinius klausimus kartu su kitais pranešėjais iškėlė VU Teisės fakulteto mokslininkai prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius, doc. dr. Haroldas Šinkūnas, doc. dr. Remigijus Merkevičius ir dr. Elena Masnevaitė.

VU TF dekano doc. dr. Haroldo Šinkūno pranešimą galima paskaityti čia.

Visas konferencijos įrašas čia.

LR Seimo nuotraukos