Pradžia > Naujienos > Įvyko vebinaras, skirtas duomenų perdavimo teisiniams iššūkiams

Įvyko vebinaras, skirtas duomenų perdavimo teisiniams iššūkiams

Nors teisiniai reikalavimai atrodo neįgyvendinami, tačiau besiformuojantys nauji duomenų panaudojimo modeliai turėtų padėti išspręsti dabartinius iššūkius. Apie tai ir Schrems II sprendimo teisines bei ekonomines pasekmes vebinare diskutavo VU Teisės fakulteto (VU TF) ir užsienio teisės ekspertai.

2021 m. kovo 18 d. vyko Vilniaus universiteto Teisės fakulteto organizuotas vebinaras apie ko gero vieną karščiausių šių dienų temų – duomenų perdavimą ,,Data Transfers after Schrems II: A New Iron Curtain for Data?“, kurį moderavo VU TF nariai dokt. Goda Strikaitė-Latušinskaja ir dr. Paulius Jurčys. Renginyje dalyvavo žinomi teisės ir technologijų srities ekspertai: Dr. Marcelo Corrales Compagnucci, Dr. Magdalena Goralczyk ir Dr. Kimmo Kiviluoto, kurie dalinosi savo įžvalgomis ir patirtimi šioje sparčiai besivystančioje duomenų privatumo srityje.

Plačiau apie renginį čia.

Vebinaro įrašas prieinamas čia.