Pradžia > Naujienos > Jean Monnet konferencija Ženevoje

Jean Monnet konferencija Ženevoje

AUTORIUS: Karolis Jonuška

Šių metų liepos 6-7 dienomis Ženevoje, Šveicarijoje vyko trečioji Jean Monnet teisės mokslininkų ir doktorantų konferencija-seminaras, kuriame pranešimą apie Europos Sąjungos energetikos teisės priemones stabdant tarptautinę klimato kaitą buvo pakviestas skaityti Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros doktorantas Karolis Jonuška. Konferencija vyko Šveicarijos Ženevos universiteto Teisės fakultete ir buvo skirta Europos Sąjungos teisinėms ir užsienio politikos priemonėms tarptautinės energetikos, aplinkosaugos, gynybos ir investicijų teisės srityse probleminiams aspektams analizuoti.

Konferencijos dalyvių straipsniai, kurių pagrindu buvo skaityti pranešimai, bus publikuoti Ženevos universiteto Teisės fakulteto leidžiamame tarptautiniame Europos Sąjungos teisės žurnale.

Konferencijoje, be Vilniaus universiteto Teisės fakulteto doktoranto Karolio Jonuškos, taip pat dalyvavo mokslininkai iš Šveicarijos, Italijos, Belgijos, Olandijos, Jungtinės Karalystės, Ispanijos ir Vokietijos, iš viso daugiau nei iš 18 skirtingų universitetų.