Pradžia > Naujienos > Konferencija „Nusikaltimai ir medijos: nepakeliamas būties lengvumas ar beprotiška gyvenimo skuba?“

AUTORIUS: Mokslo ir inovacijų skyrius

Ką duoda nusikaltimų viešinimas? Kokius procesus jis iššaukia tolesniame žmonių, apie kuriuos paviešinta informacija, gyvenime? Koks nusikaltimų viešinimo medijose tikslas? Šie ir kiti klausimai bus aptariami  Lietuvos kriminologų asociacijos rengiamoje konferencijoje „Nusikaltimai ir medijos: nepakeliamas būties lengvumas ar beprotiška gyvenimo skuba?“

Konferencijoje pranešimus skaitys žymūs šalies kriminologai, teisininkai, sociologai, žurnalistai. Vienas iš jų – VU Teisės fakulteto docentas, kriminologas, teisininkas dr. Gintautas Sakalauskas.

Konferencijos data – 2017 m. balandžio 7 d.

Konferencijos vieta – Vilniaus universitetas (Universiteto g. 3, Teatro salė, 3 aukštas)

Registracija į konferenciją el. p. info@kriminologija.lt

Kvietimas

Renginio programa