Pradžia > Naujienos > Kviečiame dalyvauti lyderio stipendijos atrankoje

Kviečiame dalyvauti lyderio stipendijos atrankoje

VU SA TF kartu su advokatų kontora COBALT Legal bei VU Teisės fakultetu kviečia 2-4 kurso studentus dalyvauti lyderio stipendijos atrankoje! Trims labiausiai motyvuotiems, aktyviausiems bei pasiekusiems rezultatų visuomeninėje ar mokslinėje veikloje teisės studentams skirsime net iki trijų stipendijų !
KOKIOS TAI STIPENDIJOS? Stipendija suteikia galimybę ne tik būti įvertintam už pasiektas ar vykdytas veiklas ir gauti net 500 eurų dydžio vienkartinę stipendiją, tačiau taip pat atlikti praktiką advokatų kontoroje COBALT su galimybe įsidarbinti!
Nepraleisk tokios progos, nes COBALT viena iš geriausių advokatų kontorų, nuolatos siekianti būti vienu žingsniu priekyje. Jeigu nori prisijungti prie modernios ir rezultatyvios komandos – registruokis stipendijai gauti.

KUR REGISTRUOTIS? pildykite veiklos lentelę ir rašykite motyvacinį laišką! Juos prašome siųsti elektroniniu paštu – dovile.saviciute@tf.vu.lt. Pavyzdinę vykdomos visuomeninės ar mokslinės veiklos aprašymo lentelę gali rasti čia.

REGISTRACIJOS TRUKMĖ – iki 2021 m. kovo 10 d. 23:59 val.