Pradžia > Naujienos > Kviečiame pildyti klausimynus apie teismų procesinių sprendimų kokybės standartus

AUTORIUS: VU Teisės fakultetas

VU Teisės fakultetas pagal Nacionalinės teismų administracijos užsakymą įgyvendina projektą „Teismų procesinių sprendimų kokybės standartų taikymo studijos parengimas ir mokymų organizavimas“ ir šiuo metu vykdo apklausą, kurios tikslas – įvertinti Teisėjų tarybos 2016 m. patvirtintų Rekomenduojamų teismų procesinių sprendimų kokybės standartų laikymąsi, jų kokybę, įtaką teismų procesiniams sprendimams bei tobulinimo galimybes. Maloniai kviečiame teisėjus, teisėjų padėjėjus bei kitus asmenis dalyvauti šioje apklausoje. Yra parengti 3 atskirti klausimynai teisėjams, teisėjų padėjėjams bei kitiems asmenims.

Klausimynas teisėjams

Klausimynas teisėjų padėjėjams